Glassbrus - Gravírovanie, brúsenie a pieskovanie skla


Prejdi na obsah

Feng shui


Krištáľ


Farby nami vedome i nevedome rezonujú a môžu ovplyvňovať našu náladu. Ak sa zavesí kruštáľ do okna, vytvorí v kombinácii so svetlom veselý obrazec, ktorý oživí tmavú miestnosť. Tam, kde sa energia zastavila, ju môžme krištáľ pomôcť rozhýbať.
kryštáľ by sa mal používať opatrne. má mnoho plôch, ktoré lámu svetlo na maličké dieliky a rovnko môže pôsobiť aj na ostatné energie.
Krištáľ sa používa na roziskrenie stagnujúcej energie. Zaveste jeden krištáľ do okna a svetlo bude sezeň svietiť. Na stene alebo strope vytvorí dúhový efekt.

FENG SHUI KRIŠTÁL DRAČIA SLZA

Krištálové sklo v tvare Dračiej slzy jemne harmonizuje energiu priestoru a aktívne stimuluje energiu človeka. Pomáha aktivovať tmavé kúty priestoru so stagnujúcou energiou. V súlade s Feng shui krištálové sklá odbúravajú vplyvy negatívnej energie a čiastočne rušia geopatogénne zóny v našom okolí. Pomocou Kvapky môžeme energiu nasmerovať, rozprúdiť alebo rozptýliť. Vhodné umiestnenie je do okna, rohov, do tmavých chodieb, kde zlepšujú tok energie alebo ich môžeme použiť k rozptýleniu jedovatých šípov (rohov nábytku).

Rozmery: výška Cena:
38mm 2,60€
51mm 3,20€
63mm 4,40€
76mm 5,50€
88mm 6,80€
101mm 8,40€
114mm 12,20€

FENG SHUI KRIŠTÁLOVÝ IHLAN DLHÝ

FENG SHUI KRIŠTÁLOVÝ IHLAN KRÁTKY

Krištálové sklo IHLAN - je predstaviteľom mužskej energie jang. Uplatní sa dobre všade tam, kde potrebujete podporiť aktivitu a podnikavosť, osobitne v pracovnom priestore. Zaveste ho do okna alebo do rohu miestnosti. Je ho možné použiť aj ako siderické kyvadlo.

Rozmery: dĺžka 8.5 cm, priemer 2.5 cm.
Cena 4,90 €

Rozmery: dĺžka cm, priemer cm.
Cena 3,20 €

FENG SHUI KRIŠTÁLOVÝ IHLAN KRÁTKY - FAREBNÝ

Rozmery: dĺžka 5 cm, priemer 2 cm.
Cena 3,60 €

KYVADLO KRIŠTÁĽOVÉ

Krištál symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Zbaví nás nespavosti a postará sa o príjemné sny, pokiaľ ho umiestnime na nočný stolík. Do snov vnesie jasno a pozitívnu energiu, ak sa v noci nachádza v našej blízkosti. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.

FENG SHUI KRIŠTÁLOVÝ ANJEL

Anjela z krištálového skla si môžete zavesiť kdekoľvek, poslúži vám ako dobrý ochranca. Dodá vám liečivú, láskyplnú, harmonizujúcu energiu. Je to požehnanie, strážca a Božský posol zároveň.

Rozmery: dĺžka 5.8 cm, priemer 2.6 cm.
Cena : 9,20 €

Rozmer: 60 x 58mm
Cena: 4,60 €

FENG SHUI KRIŠTÁLOVÁ GUĽA 3-HRAN

Falcetovaná guľa z krištálového skla poslúži ako veľmi dobrá Feng shui pomôcka. V súlade s učením Feng shui krištálové sklá odbúravajú vplyvy negatívnej energie a čiastočne rušia geopatogénne zóny v našom okolí. Táto guľa je vybrúsená do trojuholníkov, je vhodná na harmonizáciu energie v miestnostiach. Predstavuje nežnú, kľudnú ženskú enegiu jin. Zaveste ju do stredu miestnosti alebo do okna odkiaľ sa bude jej bohatá a harmonizujúca energia šíriť celým priestorom. Takisto takáto krištálová pomôcka pomáha aktivovať tmavé kúty priestoru so stagnujúcou energiou, môžete ju tiež zavesiť aj do tmavej chodby, kde zlepší tok energie.

Rozmery/Cena: 30 mm/5,20 € : 35mm/6,40 € :40mm/ 8,20 € : 45mm9,60 € : 50mm/11,20 € : 60mm/ 13,20 € : 70mm/15 €

FENG SHUI KRIŠTÁL KVAPKA

Slza z kryštálového skla. Aktivuje pozitívnu energiu Chi. Používa sa na energetizovanie priestorov. Umiestňuje sa na slnečné svetlo do okna, alebo pod zdroj svetla. Svetlo dopadajúce na kyštál sa rozkladá na farebné spektrum a tak vytvára energiu jang. Používa sa na aktivovanie vo všetkých zónach, pri umiestnení v okne spomaluje únik energie cez okno a chráni pred negatívnou energiou z vonka

Rozmery /Cena : 51mm/2,90€ :63mm/3,20€ : 76mm/4,30€ : 88mm/4,90€ : 101mm/5,60€

FENG SHUI KRIŠTÁLOVÝ 4-HRAN

4-hran z krištálového skla slúži ako výborná Feng shui pomôcka - na zavesenom mieste posiluje a rozmnožuje energiu, aktivuje priestor a presvetľuje. Miestom, ktoré môže výborne presvetliť, aktivovať a oživiť je napríklad tmavý roh.

Rozmery: výška Cena:
51mm 2,90€
modrý 51mm 3,20€
63mm 3,40€
modrý 63mm 3,70€
červený 63mm 3,70€

Rozmery: výška Cena:
63mm 4,80€

KRIŠTÁLOVÉ LISTY HARMONIZUJÚCE - FENG SHUI

Tieto krásne brusené krištále nám dodávajú harmonizujúcu energiu. Sú vhodné na zavesenie do okien alebo rohov miestností. Krištálové sklá Feng shui jemne harmonizujú energiu priestoru a aktivujú energiu človeka. Farebné krištále pomáhajú aktivovať tmavé kúty priestoru so stagnujúcou energiu, vešajú sa do tmavých chodieb, kde zlepšujú tok energie. V súlade s Feng shui tieto krištálové sklá odbúravajú vplyvy negatívnej energie a čiastočne rušia geopatogénne zóny v našom okolí.

Rozmery: Cena:
51mm 3€
63mm 4€
76mm 5€
88mm 6€
101mm 8€
126mm 13€


FENG SHUI TROJZUB

Tento krištáľ posiľňuje a rozmnožuje energiu. Pomáha aktivovať tmavé kúty priestoru so stagnujúcou energiou a takisto zavesený v tmavej chodbe zlepší tok energie. V súlade s Feng shui odbúrava vplyv negatívnej energie

Cena: 12 €

Veštecká guľa

Veštecká guľa

Rozmery: 70mm Cena: 14€
Rozmery: 80mm Cena: 18€

Hlavná stránka | Kontakt | Sklenené Plakety | Poháre | Figúrky | Feng shui | Religioza | Iné | Galeria | Videa | Mapa stránky


Zpäť na obsah | Zpäť na hlavné menu